Maandag: uitslag autopuzzelrit

De uitslag van de wederom zeer populaire autopuzzelrit is bekend! Gefeliciteerd voor alle winnaars en voor degenen die weer in de instinkers zijn getrapt, maar weer even verder oefenen voor volgend jaar!

Puzzelklasse uit Koudum
1 Jan Eisma Wim Beekman                              Koudum 30
2 Ans Huitema Jannet Wiersma                     Koudum 31
3 Ype Hagtema Henk Hagtema                      Koudum 33
4 Jappie Peterson Hans Keulen                      Koudum 34
5 Anita de Vries Marijke Feenstra                  Koudum 35
6 Hans Bakker Johan Bakker                           Koudum 40
7 Jouke Melchers Hinke Melchers                 Koudum 46
8 Durk de Vries Sybrig de Vries                       Koudum 61
9 Bart v.d. Veer Gelke Talsma                          Koudum 92
10 Jacob Pries Bram Bergsma                        Koudum 110
11 Jan Eelze Pries Casper v.d. Veen              Koudum 117
12 Johan Folmer Dirkje Folmer                      Koudum 122
13 Thirza Bakker Janien v.d. Meulen            Koudum 129
14 S. de Jong Regina Boekema                      Koudum 155
15 Jeanette Vessies Ineke Agricola               Koudum 157
16 Boris Oosterbaan Wietze Peterson         Koudum 164
17 P. Schaper E. Pries                                         Koudum 165
18 S. Stellingwerf F. Stellingwerf                   Koudum 169
19 Marcel Minkman Jan Paul Grouwstra     Koudum 172
20 Arnold Katterer Lyda de Jong                   Koudum 174
21 Boudina v.d. Veer Wietske Albada           Koudum 175
22 Klep Wiersma Wieger Meinte Hobma    Koudum 180
23 J. Stellingwerf Nynke Stellingwerf          Koudum 185
24 Teake Hoekema J. v.d. Vijch                       Koudum 192
25 Fekke Fekkes Sjouke Hoekstra                  Koudum 193
26 Tineke v.d. Gaast Marion Heeren              Koudum 205
27 Fetsje Grouwstra Durk Grouwstra           Koudum 213
27 Wout Klijn Velderman Evert Schreur       Koudum 213
29 Fokelien Feenstra Tjitske Nauta                Koudum 214
30 Marianne Klein Sjoerd de Boer                  Koudum 216
31 Martine Bruins Peter de Graaf                   Koudum 219
31 Ypie Semplonius Anneke Feenstra           Koudum 219
33 J. van Kalsbeek W. Broersma                      Koudum 226
34 Jessica Wiersma Sietse Pries                      Koudum 229
35 J. Oosterhof Dorien Flapper                       Koudum 233
36 Jouke de Jong Jelmer Sinnema                 Koudum 235
37 Brenda Grace Dijkstra Argriet v.d. Veen  Koudum 240
37 Janieke Semplonius Susan Lagenburg     Koudum 240
39 C. Brouwer M. Beuckens                               Koudum 242
39 Sybren v.d. Velde Tessa Feenstra               Koudum 242
41 Will Spies Johan Miedema                           Koudum 243
41 Janneke Snoodijk Corry Bandstra              Koudum 243
41 Fimme-Jan Mulder Brandus v.d. Velde     Koudum 243
44 Janneke Wittermans Sanne Riem              Koudum 244
45 Annabel Lemstra Sanne Dijkstra                 Koudum 250
46 Tjerk Faber Hiltje Faber                                 Koudum 258
47 Mathilde Busman John Konst                     Koudum 264
48 Ilse Hooijmeijer Tryntsje Postma                Koudum 270
49 Sjors Melchers Joey Steenbakkers             Koudum 271
50 Jan Henk v.d. Goot Cris Feenstra                Koudum 274
51 Marieke Hornstra Saakje Baarda                 Koudum 275
52 Ypie Osinga Reina Wieling                             Koudum 278
53 Tjeerd Buma Fenna Buma                             Koudum 287
54 Henrica Klijnstra Erica Schotman                 Koudum 309
55 Wieger Zwaan Karoline Veenstra                Koudum 312
56 S. Sjoukema J. Jonker                                      Koudum NG
56 André Leffertstra Sharona Leffertstra       Koudum NG

Puzzelklasse niet uit Koudum
1 B. Korenstra E. Korenstra                                  Oudega 30
2 Piebe Landman Sieteke Landman                  Oudega 31
3 Ansie Korenstra Femke Landman                   Balk 32
4 Sjoerd Wiersma Jesse Wiersma                       Joure 33
5 Rinske Kelderhuis Betty Kelderhuis                Workum 35
6 Hedzer Kooistra Sjieuwke Kooistra                 Workum 44
7 L. van Midlum Albert-Menno Laffra                Sloten 62
8 K. Schippers F. Schippers-Cuperus                  Cornwerd 63
9 A. Klijnsma Jacob de Vries                                 Joure 66
10 Nienke Pieters Piet Pieters                             Gorredijk 94
11 Aaltje van Wijk Trijntje Jansma                      Wijnjewoude 97
12 Annie Smit Tetty Smit                                       Bolsward 120
13 P. Dirksen P.P. Dirksen                                      St. Nicolaasga 122
14 Sjouke Steneker Hillie Steneker                    St. Nicolaasga 126
15 Johan Bokma Elske Folmer                            Hindeloopen 182
16 Willem Rinkema Jelma Rinkema                  Woudsend 214
17 R. v.d. Goot Kruis Stalmann                            Hindeloopen 225
18 Kas Kuperus Gretha Marije Visser                Leeuwarden 300
19 Gerrit-Jan de Vries Stefan Bouma                Harich 302

Drukte in de foyer. Alle deelnemers zijn binnen.

0 comments on “Maandag: uitslag autopuzzelritAdd yours →

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *